Catering Kawowy

Spotkania biznesowe, zamknięte imprezy, targi, szkolenia, konferencje - wszystkie te wydarzenia stają się idealnymi miejscami do zaserwowania gościom wyśmienitej kawy wywodzącej się najlepszych i nasłynniejszych palarni .

Kawa czyli tzw. " czarne złoto" ma również ogromne znaczenie w środowiskach biznesowych. W jej towarzystwie podpisuje się ważne umowy, negocjuje warunki, zacieśnia znajomości lub nawiązuje nowe, przyszłościowe kontakty.

Z tego powodu - w służbie biznesu - oferujemy profesjonalny catering kawowy na targi - konferencje - eventy. Zapewniamy nie tylko wynajem mobilnego baru kawowego wraz z całym osprzętem (profesjonalne ekspresy, kawa z najlepszych palarni, kubki z Państwa logotypem, wszelkie dodatki do kawy), ale również profesjonalną obsługę baristy latte art , który przygotuje dla Państwa pełne menu kaw serwowanych w stylu latte art  i parzone zgodnie z najlepszymi współczesnymi technikami.

Szerokie możliwości personalizacji naszego mobilnego baru kawowego pozwalają na umieszczenie :

  • Logtypu firmy na froncie baru !
  • Logotypu firmy na kubkach !
  • Logotypu firmy na powierzchni kawy !

Nasze usługi oferujemy na wydarzenia organizowane zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. W historii naszej firmy usługi cateringowe świadczyliśmy  na targach i konfernecjach organizowanych m.in w Holandii, Francji, Belgii, Niemczech , Austrii .

Napisz do nas

Kontakt

Coffee Event
Bar Event Group

+48 500 139 516

kontakt@coffee-event.pl

FB